mobil

QUATRO PARTNERS s.r.o.

pomáháme pomáhat

Slavojova 579/9
128 00 Praha 2

604 490 369

info@quatropartners.cz

otevírání bran a závor pro IZS

Jak to funguje v praxi? V případě mimořádné události, kterou může být podle statistik především požár či ohrožení zdraví a života občanů, přijedou záchranné složky k objektu zabezpečeného elektricky ovládanou bránou (závorou, parkovacím sloupkem či jinou zábranou). Po vyslání signálu na určité frekvenci z jejich vysílačky dojde k otevření vjezdové překážky. Tímto se výrazně zkrátí doba zásahu záchranných složek!

V případě zásahu hasičů jde především o škody na majetku. Ti, kteří takovou situaci zažili, určitě ocení, když hasiči nebudou prorážet či jinak ničit jejich vlastnictví a budou moci začít vykonávat svou práci až o několik minut dříve. Výrazně tak dokáží eliminovat ztráty na zasaženém majetku! Zde se jedná o finanční stránku věci.

Ruku v ruce jde s prací hasičů i činnost zdravotnických záchranářů. Mnohdy je vídáme „pracovat“ společně. Záchranáři ocení každou vteřinu, která jim umožní být u postiženého včas. Z vlastní zkušenosti víme, co znamená vidět sanitku za bránou a bezmocně čekat, než se podaří záchranářům přelézt plot, aby nám pomohli.

Umožněte záchranným složkám zrychlení jejich zásahu ve váš prospěch!

Myslete na prevenci!

Testování bylo prováděno v provozu za účasti záchranných složek!

Jednotkám IZS je pravidelně aktualizován seznam objektů zabezpečených naším zařízením.

vysílačka IZS
homekontakt
záložka